Firma

Początki

Firma MONSTAR powstała w 2008 roku jako jednoosobowa działalność gospodarcza zajmująca się regeneracją oraz sprzedażą hurtową i detaliczną części, akcesoriów oraz kompletnych podzespołów do samochodów marki STAR.

Rozwój

Z biegiem lat dostosowaliśmy swoją działalność do potrzeb naszych klientów. Poszerzyliśmy oferowany asortyment oraz zakres działalności o usługi piaskowania i szkiełkowania. Liczne inwestycje w nowoczesny sprzęt, maszyny i narzędzia dały nam możliwość rozpoczęcia serwisowania samochodów ciężarowych STAR. Zdobyta na przestrzeni lat wiedza oraz doświadczenie pozwalają nam na przeprowadzanie kapitalnych remontów oraz modernizację pojazdów STAR do wersji STAR 266M.

>>> Chcesz wiedzieć więcej o STARze 266? Zobacz polecany artykuł.

Dziś i jutro…

Firma MONSTAR dąży do osiągnięcia rangi nowoczesnego przedsiębiorstwa, które będzie partnerem biznesowym dla firm, jak i rzetelnym sprzedawcą detalicznym. Dlatego też w 2022 roku przekształciliśmy swoją działalność w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Zakończyliśmy też budowę nowej hali produkcyjnej. Powstały budynek dał nam przestrzeń do powiększenia oferowanych usług o lakierowania proszkowe.

Naszą nieukrywaną dumą jest zakup nowoczesnej komory lakierniczej. Pozwala ona na lakierowanie elementów metalowych w technologii proszkowej oraz szybkie utwardzenie nakładanych powłok. Przekłada się to na jakość oferowanej usługi. Jednocześnie, nasza komora umożliwia lakierowanie zarówno małych elementów, jak i wielkogabarytowych – do 8 metrów długości.

Potwierdzeniem wysokiej jakości usług w zakresie konserwacji i napraw pojazdów samochodowych, a także obróbki metali oraz nakładania powłok na metale, jest przyjęty i wdrożony System Zarządzania Jakością PN-EN ISO 9001:2015-10, AQAP 2110:2016.

monstar